Metin 2 PvP Darkmt2 - DarkMt2 - Türkiyenin En Kaliteli Pvp Metin2 Serverine Hoşgeldiniz!
 • DarkMt2 >
 • Duyurular >
 • Metin 2 PvP Darkmt2

 • Merhaba arkadaşlar.

  Bu yazımız genel bir bilgilendirmedir. Darkmt2.Net yönetim ve sahibi olarak oyunumuzu siz pvp metin2 severleri ile buşturma memnuniyeti içerisindeyiz. Darkmt2 kadromuz daha önceden metin2 oyununu uzun zaman süre boyunca oynamış ve bir çok pvp server de düzenleme yönetim ve eşitleme işletmelerini yapmış uzman kişilerden oluşmaktadır. Türkiyede metin2 pvp dalında bir çok site bulunmaktadir ve her gün yeni bir subdomain üzerine yeni ve uzman olmayan kişiler tarafından mt2 pvp adı altında siteler açılmakta ve bir kaç gün yada ödediği aylığı doldurana kadar açık kalmaktadır.

  Bizim amacımız daha önceden de olduğu gibi Türkiye de metin2 pvp dalında en iyi yere gelmek ve devamlı bir şekilde oyunumuzu açık tutmak olacaktır. Sitemizde su anda oyun ve site sorumluları olarak ayrılmış ve hem oyunumuz ile hem sitemiz ile ilgilenmekteyiz. Oyun ekibimiz oyun içinde web ekibimiz tanıtım ve web düzeni ile alakadar olarak siz değerli oyuncularimiza en kaliteli oyunu sunma gayreti içindedir. 

  Umuyoruz ki biz elimizden geleni yaptıkça sizde oyun ve site içerisinde bulduğunuz hataları bug lari ve yanlışlıkları tarafımıza bildirerek en iyi ve en güzel pvp sitesini, oyununu hep birlikte yapacağız.

  Oyun içine yönetici alma gibi bir durumumuz yokturdur. Sadece site tanıtım ve forum sayfamıza yönetici alımları olacaktır ve ilerleyen zamanlarda her oyuncumuz yaptığı her uğraşın karşılığını alacaktır.

  Web ve forum takımımızda yer almak için destek bölümümüzden ticket atabileceğiniz gibi facebook sayfamızdan direkt iletişime geçebilir yada admin@darkmt2.net adresine mail atabilirsiniz.

  Darkmt2.NeT Yönetim Kadromuz İyi Oyunlar Diler.

  pvp - mt2 pvp - metin2 pvp - metin2 - metin2 sunucusu DarkMt2
  Etkinlik
  EP kazanmak istermisiniz. Anasayfa da ki Etkinlik Duyurusunu Okuyunuz.